Magdalena Piaskowska

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.
jQuery(document).ready(function($) {
$(“#testimonials-5a64baca5d1be.owl-carousel.content-slider-with-controls-bottom”).owlCarousel({
singleItem: true,
transitionStyle : “fade”,
navigationText: false,
navigation: true, autoPlay : 3000, });
});

Częścią przebudzenia jest to, abyś przeżył swoje życie tak, jak chcesz i zrozumiał, że to nie jest egoistyczne.

Anthony de Mello

Moja droga psychoterapii nie była oczywista, zaczęła się od ekonomii, zarządzania i marketingu z którym byłam związana przez długi czas organizując duże projekty targowe, marketingowe, artystyczne i szkoleniowe.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. Zawsze interesował mnie szeroko pojęty rozwój człowieka, samej siebie dlatego wróciłam do mojej prawdziwej  mojej pasji, do psychologii.

Skończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam czteroletnie szkolenie organizowane przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie jest atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Obecnie jestem w trakcie szkolenia I stopnia psychodramy metodą Moreno prowadzonego przez Polski Instytut Psychodramy.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic. Odbyte staże zaliczane są do certyfikatu psychoterapeuty PTP. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących seksuologii i zaburzeń seksualnych w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego pod kierownictwem prof. Lwa Starowicza.

Pracuję głównie z pacjentami indywidualnymi, którzy cierpią z powodów zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, związanych z odżywianiem, zaburzeń osobowości, z osobami mającymi trudności w relacjach.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Sesje trwają na ogół 50 minut i odbywają się 1-2 razy w tygodniu o ustalonej porze.

meg_gab